Postovani doktore,zabrinuta sam zbog moje menstruacije.Menstruacija mi traje oko 7dana.Prva tri dana je normalna krv,cetvrti dan nista,peti i sesti dan nesto kao tamna krv,crne boje,dok zadnji dan braonkasti iscedak(znaci zadnja tri dana prakticno nema krvi.)Bila sam na pilulama 9 meseci i tada nije bilo te tamne krvi a sada(zadnje dve menstruacije,otkad ne pijem pilule)sve se izmenilo.Da li je to normalno posle pilula ili treba nesto da uradim po tom pitanju.?Menstruacije mi nisu bolne a dobijam na 31-35dana.Hvala puno

    Odgovoreno: 08. 06. 2008.

Komentari na pitanje: #6098

    • Postovani, vec zadnja 3 meseca imam menstruaciju crne boje...  Pre je uvek bila normalne crvene boje... I uvek dobijam na vreme... Na svakih 28 dana... Da li je nesto ozb ili ima veze sa ishranom i fizickom aktivnoscu posto sam zbog ispita bila prezauzeta ucenjem i nisam stigla da obracam paznju na ishranu a i da se bavim sportom.... Sto uglavnom radim... Unapred zahvalna