Postovani dr Stefanovic, pisem Vam ponovo,sada zbog drugog problema u nadi da cete mi pomoci.Posto mi je ustanovljena treca grupa sekreta,po preporuci dr sam koristila Neo penotran vaginalete 7 dana 2 puta dnevno.Nakon nekoliko dana po zavrsenoj terapiji,sekret se i dalje nije povukao.Sta mi preporucujete da sada koristim?Unapred Vam hvala

    Odgovoreno: 11. 05. 2008.
    • Najbolje je da uradite grupu sekreta i V+C bris i lecite po rezultatima. Ako Vas mrzi uzmite jedno pakovanje Vag. Poliginax, a zatim jednu vag. Canesten-a 1. Ako ne pomogne sledite uputstvo iz prve recenice.