Postovani,pre odredjenog vremena,recimo nedelju-dve,primetila sam odredjenu promenu na samom vaginalnom otvoru ali sa unutrasnje strane.Naime,sluzokoza koja je,normalno,rozikaste boje,sada je bledunjava,pa cak i belicasta.Inace,nemam nikakvih drugih smetnji ni u vidu svraba i peckanja a ni u vidu promene sekreta,bar ne za sada.Sta moze biti uzrok tome i kako da to vratim u normalu?Posto imam seksualne odnose,htela bih i da vas pitam da li mozda i partner treba da preduzme neki tretman,iako on nema nikakvih promena?Inace,imam 23 godine i koristim logest pilule za kontracepciju.Unapred hvala!

    Odgovoreno: 02. 04. 2008.
    • Verovatno se ne radi o necemu znacajnom - jer tu nema nista sto bi moglo da odgovara opisu koji ste dali- tu nema takve vrste patologije- te mislim da je to samo Vase tumacenja onoga sto vidite ( mozda pod drugim svetlom ili uglom). Mislim da nema razloga za brigu a da na sledecem redovnom ginekoloskom pregledu zamolite Vaseg ginekologa da obrati paznju na taj deo. Ovako- ne mogu pomoci.