Postovani, dobila sam menstruaciju dve nedelje ranije? Nikad mi se do sada  to nije desilo,pa me zanima sta vi mislite o tome?

    Odgovoreno: 02. 04. 2008.
    • Desava se- narocito prilikom prelaska u novo godisnje doba. Svaka zena ima pravo na 2-4 iregularna ciklusa godisnje- sto se Vama desilo. Ako se nastavi- tada se javite ginekologu- sada nista- shvatite to kao normalnu pojavu.

Komentari na pitanje: #4293

    • Ja sam imala missed i od tad mi je ne redovan ciklus. Imam 21 godinu i dobila sam 15 dana ranije. Jako se bojim i ako je od revizije proslo skoro 8 meseci

    • I ja sam dobila ranije 15 dana pa onda dva puta normalno i opet 15 dana ranije sta vi mislite o tome volela bih da mi neko da odg na pitanje