Doktore ja ne zelim dete a moj partner zeli,koristila sam dugo pilule a sada zelim da predjem na neki vid kontracepcije koji nije ...ocigledan,da li je spirala ok i da li je tacno da menstuacije bivaju jace sa spiralom,hvala

    Odgovoreno: 02. 04. 2008.
    • U pocetku dok se organizam navikava na strano telo mogu se desavati produzena i obilnija krvavljenja- sto moze da potraje i nekoliko meseci- mada je individualna stvar. Kada taj period prodje kolicina krvavljenja je znacajno manja - sa spiralom Mirenom (jedina trenutno legalna na nasem trzistu).O spirali procitajte na sajtu u tekstu Kontracepcija.