Postovani dr.Stefanovicu pokusavam sa zenom da dobijemo dete vec 3 godine i nista.Doktori kazu da je sve u redu ja imam 40 a zena ima 45 radili smo jedanput insemenirung i 2 puta IVF ,kada je zena radila laproskopiju videli su da su kanali zatvoreni na spoju sa matericom.Ima li sanse da se tu na tom mestu kanali odcepe mozda bi onda bolje uspela da ostane trudna, to lekari ovde u Becu izbegavaju da rade.Samo da vam kazem spermiogram je super a i kod zene je na svim testovima sve u redu neznamo vise sta da radimo ali necemo odustati nadam se uz vas i vasu pomoc da cemo uspeti. Unapred hvala!

    Odgovoreno: 27. 03. 2008.
    • Vasa jedina sansa je IVF. Operacije korekcije jajovoda pogotovu na takvim mestima (usce u matericu) su prakticno napustene- zato i nece da Vam rade. Moj savet je da probate u Mariboru (blizu Vam je) kod Dr-a Vlaisavljevica- on je jedan os najboljih u ovoj oblasti na Balkanu ako ne i sire.