Doktore meni je ovaj mesec menstruacija jako cudna.Pre mi je trajala 5 dana (3 dana jako i onda po malo),sad mi traje vec 9 dana i ide po malo,tako da mogu nositi dnevne uloske i uglavnom na ulosku bude mala flekica,a na papiru ostane jako crveno. Tako je oskudna od prvog dana. Imam, inace, pozitivnu ureaplasmu,povisen prolaktin i mozda i enterokokus(popila sam terapiju a cekam da mi prodje menstruacija pa da ponovim bris),policisticne jajnike i ne redovnu menstruaciju. Da li je ovo zabrinjavajuce i zasto mi se to dogadja?Sta da radim?

    Odgovoreno: 27. 03. 2008.
    • Nista posebno zabrinjavajuce- uz povisen prolaktin moguce su hormonski uslovljena iregularna krvavljenja. Ako se nastavi jos nekoliko dana - obratite se ginekologu- potreban je uz-ni pregled radi odredjivanja terapije.