Pozdrav! Slučajno tražeći po netu o svom problemu naišao sam na vašu stranicu koja me se dojmila izrazito jednostavnim i temeljitim odgovorima sa vaše strane na pitanja čitatelja. Zbog tog sam odlučio pisati vama u nadi da mi možda možete reći u čemu je problem. Dakle primjetio sam da kod spolnog odnosa sa svojom djevojkom, kada se on dogodi bez zaštite tj kondoma nakon nekog vremena (par sati)dobijem neke prištiće koji svrbe te se stvara neki masni loj po glavi penisa,a kožicu teško ili nikako kasnije nemogu povući prema dole i to traje 7-8 dana...Hvala

    Odgovoreno: 27. 03. 2008.
    • Odgovor je jednostavan- nezni ste i nekompatibilni sa bakterijskom florom svoje devojke te prilikom takvog odnosa dolazi do iritacije-trenjem i infekcije-kontaktom sa normalnom ili poremecenom bakterijskom florom partnerke- a rezultat su: crvenilo, osip, natecenost, nefunkcionalnost. Potrebno je da Vasa devojka uradi grupu sekreta, V+C bris i leci se po antibiogramu- t.j. da sredi svoj bakterijski milje i sve ce biti u redu. Vi mozete koristiti antibiotsku kremu (posle odnosa) Mac-Miror-complex, ili neku drugu (gentamicin, hloramphenikol, ...).