Postovani doktore imam nepunih 17god. i menstruacija mi kasni skoro 2meseca. Imala sam seksualne odnose pre 3meseca i posle toga sam dobivala menstrucaiju... moje pitanje je dali postoi mogucnost za trudnocu i ako sam dobivala 2meseca menstruaciju posle seksualnog odnosa. Unapred zahvalna

    Odgovoreno: 16. 03. 2008.
    • Verovatnoca je mala , ali ipak postoji (moguce je da zena krvari po tip[u menstruacije iako je trudna). Najbolji nacin da proverite je obican test na trudnocu ( ima ga u svakoj apoteci) - to ce razresiti Vase dileme.