Poštovani, Zadnje vreme osećam bol u desnom jajniku. Ranije sam imala problema sa stalnim upalama jajnika, ali ih već 3 godine nemam. Bol je slab, ali se povećava tokom seksualnog odnosa. Nemam pojačan sekret, niti bilo kakve druge tegobe ili promene. Zanima me o čemu može da se radi? Srdačan pozdrav

    Odgovoreno: 10. 03. 2008.
    • Uradite krvnu sliku, sedimentaciju i ginekoloski pregled je najlogicniji odgovor, da bi se videlo da li ima znakova zapaljenja, ili se radi o "podgrevanju" starog procesa (hronicna upala). Ukoliko Vas mrzi da to uradite ( a savetujem da uradite) ukljucite 5 dana 2x1 dovicin , supozitorije diklofenaka ili naproksena i Chymoral forte 3x1 jednu kutiju. Ako nema poboljsanja - savet iz prve recenice.