Imam 20 godina,redovne seksualne odnose. Problem je, zadnja 3 puta kada sam imala menstruaciju trajala je po 10 dana. Od 7 dana je to obicno braonkasti sekret vise nego krvarenje. Da li mi preporucujete neke vaginalete ili nesto drugo? hvala unapred

    Odgovoreno: 02. 03. 2008.
    • Probajte sa kapima protiv krvavljenja zadnja 2 dana ciklusa (metilergobrevin 3x 20 kapi dnevno). Ako ovo ne pomogne mozete srediti ovaj problem oralnom kontracepcijom (Yasmin, ili Logest) ili hormonskom restitucijom druge faze menstrualnog ciklusa u dogovoru sa vasim ginekologom. U principu kapi bi trebalo da pomognu i srede problem.