cao,zovem se arnesa i imam 26 godina.imam redovne sexualne odnose,i decko mi kaze da se''osjetim''.raspitala sam se i rekli su mi da uzmem kansen vaginalete i da ce one rijesiti moj problem.smijem li to uraditi bez savjetovanja sa doktorom.unaprijed hvala

    Odgovoreno: 02. 03. 2008.
    • Cansen nece resiti Vas problem. Prava terapija za Vas i Vaseg partnera su tabl. Orvagyl 2x1 7 dana (oboje). Takodje Vi- 7 dana stavljajte i vaginalete Orvagyl (istovremeno sa tabletama). Za vreme ove terapije bez odnosa i alkohola. Posle ove terapije Vi stavite jednu vaginaletu Canesten-a 1 i uzmite oralni probiotik Laktogyn 2x1 (1-2 pak) za sredjivanje vaginalne flore.