Postovani doktore, zanima me da li se vaginalete Macmiror Complex 500 stavljaju po jedna uvece pred spavanje tokom 12 dana ili 2x dnevno ujutru i uvece tokom 6 dana? Da li zaista imaju sirok spektar delovanja? Koliko dugo moze da se koristi Laktogyn, da li je dovoljna samo jedna kutija kao preventiva za sredjivanje vaginalne flore nakon ove terapije? Unapred se zahvaljujem na odgovoru.

    Odgovoreno: 02. 03. 2008.
    • M-miror-C. vaginalete se koriste 1 uvece 8 u nizu a 4 preostale nakon menstruacije- tako ih ja dajem, ali moguci su modaliteti u zavisnosti od trenutne procene Vaseg Dr. Zaista su sirokog spektra i vecina zena je zadovoljna njihovim ucinkom. Mogu se koristiti i za vreme trudnoce. Sto se tice tbl. Laktogina jedna kutija kao preventiva je ok (14 dana terapija), ali opet doziranje moze i da se produzi - u zavisnosti od "situacije na terenu" (po uputstvu proizvodjaca 6-8 nedelja cini mi se- procitajte uputstvo).

Komentari na pitanje: #3493

    • Da li se sme da koristi paracetamol dok se koristi vaginaleta

    • Da li moze da se konzumira alkohol tokom koriscenja macmiror complex vaginaleta? Hvala unapred.