imam 25 god.i pred svaku mestruaciju imam jake bolove,glavobolje i  mucnine.to traje svih 7 dana a posle toga nastaje vrtoglavica koja traje  od 2-5 dana.imam dvoje dece.pompzi te mi.  uplasena.

    Odgovoreno: 27. 02. 2008.
    • Moj savet je da probate sa oralnom kontracepcijom- Yasmin (on ima i blag diureticki efekat sto ce doprineti smanjenju odnosno eliminaciji bolova) najmanje 6 meseci. Ne plasite se OK - slobodno probajte pomoci ce.