doktore ja sam iz makedonije. Bila bi vam zahvalna ako mi odgovorite na  jedno moje pitanje.koliki je period apstinencije od sexualnih odnosa nakon > poradjaja pogotovo kada posle poradjaja izvrsena je intervencija sivenja  vagine. Nadam se na brzi odgovor i unapred Vam zahvaljujem. Lep pozdrav iz  Makedonije

    Odgovoreno: 23. 02. 2008.
    • Sasvim je dovoljno da sacekate da prodje period babinja- dakle 40 dana od porodjaja. Ono sto treba da znate je da ako dojite moze doci situacije smanjenog libida- t.j. da imate problema sa seksualnom zeljom- sto opet moze uticati na kvalitet odnosa. Ne sekirajte se to ce proci sa prestankom dojenja. Nije obavezno da se javi.