Poštovani Dr.Stefanoviću, Imam 29 god.Povremeno,kada se prehladim osetim bol u predelu levog jajnika.Bol se oseća na dodir, i traje 3-4 dana, i ta oblast je vizuelno blago naduta u tom periodu. Šta bi to moglo da bude? Hvala Vam unapred!

    Odgovoreno: 21. 02. 2008.
    • Lokalna reakcija trbusne maramice (peritoneuma) na promene koje se desavaju u jajniku- najcesce kongestija- usporena cirkulacija krvi kroz pogodjeni jajnik i sledstvena lokalna reakcija peritoneuma .