Postovani, Interesuje me sta su to mikropapilomi, koji su sve razlozi njihovog pojavljivanja osim prenosenja seksualnim putem, da li je potrebno njihovo tretiranje i kako. Srdacan pozdrav.

    Odgovoreno: 15. 02. 2008.
    • sluzokozi i kod zene koja nije radjala moze biti normalan izgled koze i sluzokoze - dakle nije bolest i nisu kondilomi. U svakom slucaju potrazite jos jedno misljenje ukoliko Vam se predlaze neko "uklanjanje".