Milane, hvala vam puno na vasem odgovoru. Sutra uvece cu ici na jos jednu kolposkopiju, prilikom koje ce mi, verujem, biti uradjena ta biopsija. Plasim se jako...neizvesnosti. Nadala sam se da ce barem jedan + biti to sto je UZ dobar..u smislu da se, ukoliko je nesto strasno, nije jako prosirilo.Pitam se samo, ukoliko je nesto bas gadno..da li bi se videlo i bez kolposkopa..? Tesim sebe. Razumite me. Ovo cekanje razara. I da, kolika je mogucnost ,da sve ove promene, ovako udruzene zajedno, ipak nisu malignitet? Da li se one zbog jos necega mogu javiti? Verujte mi, mislim da ne postoji stranica na internetu, na temu ginekologije ...a da u ovih par dana nisam " apsolvirala"...Samo sam se jos vise isprepadala, i definitivno, ne da znam vise...nego znam mnogo manje nego sam to pre. Hvala!

    Odgovoreno: 15. 02. 2008.
    • Te promene najverovatnije nisu maligno vec premaligno stanje koje je u tom periodu potpuno izlecivo, ali bez biopsije Vam ne mogu davati nikakve garancije kao i za vecinu stvari u zivotu. Mislim da ce sve biti u redu (mladi ste a i pre 2 godine koliko se secam -napisali ste da je bilo sve u redu).Dakle ne sekirajte se unapred to nicemu ne vodi vec uradite ono sto se uraditi mora.