doktore jas sam u 8-me nedelje bremenosti(prva bremenost)i danas trebam ici na kontrolu no pred 2 sata pri mokrenje javila se svetlo crvena krv na papiru i ja sam veoma uplasena jer pred 8 dana moja doktorka rekla je da beba jos nema srcevu akciju ali drugo je sve u redu i do sad je tako i bilo ali sad sam veoma isplasena nemam bolove ali ipak ne znam sta da radim do uvece jer moja doktorka je dezurna od 8h.....molim vas sto prije da dobijem odgovor hvala vam puno

    Odgovoreno: 10. 02. 2008.
    •  Krvavljenje je znak preteceg pobacaja- odnosno nije dobar znak. Ponekad se moze javiti u vreme ocekivane menstruacije kada ne predstavlja problem. Posto nije vidjena srcana akcija ne mogu Vam savetovati nista vec strpljenje do sledeceg ultrazvucnog pregleda kada ce se ustanoviti vitalnost (kvalitet) trudnoce- da li je dobra ili ne.