Porodila sam se 22.12.2008,porodjaj je bio provociran zato sto nisam imala  nikakve trudove.  Nakon porodjaja posle 10 dana je ultra zvukom ustanovljeno da mi je  ostala krv u materici koja nikako nije htela da izadje tj nisam imala  krvarenje,a i materica mi se nije skupljala zato sam pila ergometrin 5  dana sa antibioticima,a kasnije efloran i antibiotike,pa opet 3 dana  ergometrin.  Pre 7 dana osetila sam jake bolove u predelu materice/po prestanku pijenja  lekova/,bolovi su bili nesto blazi nego kod porodjaja,a sada imam  krvarenje slabo,ne znam da li sam dobila menstruaciju(38 dan posle  porodjaja),krv je svetlocrvene boje.Molim vas recite mi sta da radim.

    Odgovoreno: 05. 02. 2008.
    • Moguce je i da ste dobili (svetla, sveza krv). Savet je da posetite ginekologa radi UZ-ka i poredjenja sa prethodnim nalazom- nista opasno, ali tako postupite da bi ste znali kakvo je aktuelno stanje sa sadrzajem i involucijom Vase materice.