za 2 meseca punim 14 godina prvu menstraciju sam dobila 1,5 dana pred 13  rodjendan tj pre godinu dana 2.2.2007.Svaki dan na donjem vesu mi se  pojavljuje belicasto-zuti sekret a bakteriju e.coli imam od 5-te godine da  li to ima neke veze i koje su posledice te bakterije i kako da je  lecim.Mama mi je kupovala caj od brusnice i one su se smanjile ali se brzo  vrate.

    Odgovoreno: 23. 01. 2008.

    • najbolje je da sa mamom posetis ginekologa koji ce ti uzeti bris iz vagine i poslati ga na mikrobiolosku pretragu- koja ce pokazati koja je bakterija prisutna i na koji je antibiotik osetljiva- pa ces taj antibiotik uzeti; Caj od brusnice je super, uz njega mora antibiotik, ali i tablete Laktogin koje ce pomoci da se tvoja vaginalna flora (mikroorganizmi) sredi kako treba. To moras da uradis sa mamom uz savet njenog ginekologa a ne na svoju ruku. Ta bakterija je inace vrlo uporna i ponekad se tesko leci- te morate biti uporne.