Postovani, Imao bih jedno pitanje kad se kao predigra koristi oralni sex a posle sve  ide "normalno" uz obostranu zelju za zatrudnjivanjem da li je moguce da zbog vlaznosti pljuvackom polnih organa ne dodje do trudnoce i ako ne  zasto hvala vam unapred na odgovoru

    Odgovoreno: 20. 01. 2008.

    • Nema osnova za sumnju ovakve vrste. Oralni sex kao predigra ne moze biti prepreka za zatrudnjivanje. Razlog je negde drugde. Po definiciji sterilitet (bracni) se konstatuje ako posle godinu dana redovnih sex. odnosa (najmanje 2x nedeljno) bez zastite ne dodje do zatrudnjivanja. Ako se pronalazite u ovoj definiciji vreme je da potrazite konkretnu pomoc ginekologa.