Zdravo,
    hteo bi samo da pitam da li se posle prvog ultrazvučnog pregleda i kada se ustanovi da je osoba trudna dobija neki papir, uverenje sa potpisom, bilo šta, samo da ima neki papir. Molim Vas da mi odgovorite mnogo mi znači.
    Hvala

    Odgovoreno: 19. 02. 2009.
    • Kad god odete kod lekara bilo drzavnog ili privatnog posle svega sto Vam je uradjeno dr je duzan da da pisani zapis sa svojim potpisom. Ako to ne uradi onda je ili nemaran ili zaboravan ili ne radi po protokolu, ili nije siguran u ono sto je rekao pa nece da ostavi pisani trag- drugo objasnjenje nemam.