Doktore hvala vam na savetu ali kome da se obratim za vaginalnu kremu  koju ste mi preporucili mislim ko to da napravi ?da li je dovoljno odneti antibiogram u apoteku ? Kada je dobila antibiogram u decijoj bolnici su  rekli da je mackam gentamicinom a takvu kremu koja se pravi po AB. nije niko spomenuo.Moram i da naglasim da dete jeste bucmasto.Puno vam hvala na  tako brzom odgovoru puno mi znaci !!!

    Odgovoreno: 29. 12. 2007.
    • Ja zaista ne znam odakle ste- ako ste iz Nisa drzavna apoteka Cele kula Vam to moze napraviti. Ako ste iz Beograda raspitajte se sigurno ima apoteka koje to rade. To je vec do Vase inicijative. Posto je devojcica buca - konsultujte se i sa dijeteticarem.