Poštovani doktore,
    u zadnje 2 godine ja i moja partnerica imamo dosta problema sa candidom. Retko kad smo dobijali tablete, uglavnom kreme. Kako da se izleči?
    Unapred hvala.

    Odgovoreno: 11. 02. 2009.
    • Oba partnera : Tbl Diflukan 150 mg u jednoj dozi, ona Canesten 3 dva pakovanja za redom -ponoviti u sledeca 2 ciklusa ako se ponovo javi. Ona neka duze vreme pije tbl laktogin po uputstvu. Na sajtu imate tekst: Vaginalan kandidijaza nocna mora zena- procitajte ga.