molim vas pomozite mi. imam 25 g i imam endometriozu na desnom jajniku,  operacija mi je zakazama 08.02.2008 dali mogu poslije toga ostati trudna bez ikakvih posljedica. operacija će biti laparoskopski.

    Odgovoreno: 22. 12. 2007.
    • Apsolutno potvrdno- pa Vi operaciju i radite da biste ostvarili trudnocu, uz ogradu da cete posle operacije i H-P potvrde endometrioze biti na Zoladeksu 3-6 meseci, pa tek onda krenuti u akciju, ali o pojedinostima i finim detaljima ( a na osnovu operativnog nalaza) cete se dogovoriti sa Vasim ginekologom.