Poštovanje,
     zanima me što mislite o sex igračkama poput aneros tj. o masažerima prostate? Da li su oni sigurni što se tiče zdravlja? Da li čestim analnim seksom se može povrijediti rektum? Dajte mi malo opišite koje su moguće sve povrede (kako se do njih dolazi) i što se nikako ne smije raditi! Na kraju krajeva, da li je analni sex zdrav???

    Odgovoreno: 06. 02. 2009.
    • Sve sto je ljudski nije strano te ako Vam prija uzivajte a granice postavljajte sami. Sve sto boli i ne prija nije ni zdravo. Kod analnog sexa cesce su infekcije, a povrede su moguce- mehanicke prirode i mogu biti teske za zbrinjavanje. Inkontinencija analnog sfinktera takodje je moguca i tesko resiva.