U 22-oj nedelji sam trudnoće, već par puta mi se dešava da na donjem vešu nadjem nešto poput beličaste opnice, nije sekret...dešava mi se da me noću probudi bol zbog levog bubrega a i sada me ponekad boli tokom celog dana. Možete li mi otprilike reći šta bi moglo ba bude uzrok tome?

    Odgovoreno: 05. 02. 2009.
    • Sto se tice "opnice" to je sasusen sekret- sigurno- nema sta drugo da bude. Levi bubreg zahteva paznju: urinokultura i poseta urologu[UZ|-bubrega]- vrlo su ceste zastojne promene u trudnoci [otezano oticanje urina] i infekcije- sto moze ozbiljno da ugrozi Vas bubreg.