citala sam vase savete na ovom sajtu i jako mi se dopalo to sto radite,  smatram da bi trebalo biti vise ljudi kao vi jer postoji dosta zena  kojima je potrebna ovakva vrsta pomoci i saveta,pa tako i meni. Imala sam  problema sa sekretom i ginekolog mi je uradio pregled i u nalazu mi pise  PA II grupa,dosta Le, celije skoro svih slojeva epitela bez atipije i za  terapiju odredio polygynax vaginalete dve kutije. I ja sam to koristila.  Sa suprugom sam imala odnose dok sam imala infekciju dva puta pre odlaska  kod ginekologa i onda sam prestala dok sam koristila vaginalete. Sekret  je nestao ali cim sam ponovo imaola odnose sa suprugom,sekret se vratio.  Sekret je belicasto zuckast i oseti se. Koje vaginalete bih trebala da  koristim i da li mozda moj suprug treba neke tablete da popije. Molim vas  za pomoc.

    Odgovoreno: 19. 12. 2007.
    • Hvala na pohvalama- a evo i saveta: I Vi i Vas muz uzmite tbl. Orvagyl 2x1  od 400 mg 7 dana ( za to vreme bez odnosa i bez alkohola), a Vi i Vag.  Orvagyl 7 dana. To bi trebalo da resi Vase probleme. Ukoliko se to ne  desi uradite V+C bris sa antibiogramom i lecite po rezultatima  antibiograma (oboje).