Imam dva pitanja, počela sam da osećam kao da mi iz polnog organa izlaze mehurići, nema neprijatnog mirisa, sekret mi nije pojačana samo to, pa me zanima šta bi to moglo biti? I kada sam radila bris VS bila mi je III grupa ginekolog mi je rekao da nije ništa strašno i dao mi Kansten, kada sam ga pitala da li partner treba da se leči rekao je da ne, mada ja mislim drugačije ili grešim?

    Odgovoreno: 26. 01. 2009.
    • III grupa je poremecen sekret i potrebno ga je leciti. Savet : Geonystin vaginalete jedno pakovanje. Kansen nije vaginaleta za III vec VI grupu sekreta. Ako partner nema promene na p.organu onda nema potrebe da se leci. Pijte Laktogin po uputstvu.