Uradila sam V+C, hlamidiju i nalazi su negativni.treba jos da uradim gen.mikroplazme. Kako da izlecim uporan sekret, ukoliko budem negativna i na mikroplazme? sekret je beo, bez mirisa, imam svrab ponekad na ulazu vagine.Koje bih jos pretrage mogla da uradim, jer mi vaginelete, kako koje , ali samo privremeno pomazu.jedino sam kod upotrebe macmirora osecala poboljsanje.
    Hvala unapred!

    Odgovoreno: 26. 01. 2009.
    • Uradite grupu sekreta, a kombinujte makmiror i jod povidon vaginalete [deluju kao antiseptik jer se tu verovatno radi o saprofitnoj -domacoj flori]. Pijte Laktogin po uputstvu. Promenite uloske, izbacite omeksivcac i nosite samo pamucan ves. Dva puta nedeljno se irigirajte Multiginom ili Tantum rosom [ako je ima]. Ulaz vagine i spoljasnje genitalije mazite kansen kremom.