Imam 26. godina i jedan porodjaj. Imam i ranicu na grliću materice koju redovno kontrolišem. Imam neredovne, obilne i dugotrajne menstruacije.
    Interesuje me da li uz neku terapiju mogu da regulišem svoj ciklus, pogotovo što se tiče dužine trajanja i obilnosti?
    Unapred hvala

    Odgovoreno: 26. 01. 2009.
    • Mozete: 1. oralna kontracepcija ce smanjiti kolicinu krvavljenja i urediti ciklus; savet oralni kontraceptiv YAZ. 2. Ako ne planirate duze vreme da radjate onda spirala Mirena. Vise na sajtu u tekstu Kontracepcija ili na 21dan.com.