Momak i ja pokušavamo da imamo bebu, ali nam ne uspeva.......Radio je spermogram gde je moj ginekolog rekao da su mu u suštini rezultati ok, sem povećeg broja nepokretnih spermatozoida....ali kaže da to nije strašno. Na nalazu je pisalo Leukociti 2-6, uradio je i spermokulturu gde nema ni bakterija ni gljivica.
    Da li nam možete pomoći tj. reći šta bi još bilo poželjno da on uradi....s tim da je sa mnom sve u redu...
    Unapred hvala