Poštovani doktore,
    u 5-toj sam nedelji trudnoće, imam pojačan sekret i jako izražene tegobe, uradila sam VS i pokazalo se da je VI grupa. i pre sam imala istih problema (sa kandidom). Sad imam oprečna mišljenja dva lekara jedan mi je rekao da mogu koristim gino-daktanol vaginalete, a drugi da ništa ne koristim do u prvom tromesečju.
    Šta mi Vi savetujete i da li je normalno da me jajnici probadaju s vremena na vreme?
    Hvala