Imam krvarenje koje traje već nekoliko meseci. Inače imam 42god. Probali smo sa Mirenom spiralom, ali bez uspeha. Pre desetak dana je uradjena kiretaža, izvadjena je spirala a ja i dalje krvarim. Materica je uvećana i imam dva mioma koji su oko 20mm.
    Kako dalje?
    Hvala

    Odgovoreno: 21. 01. 2009.
    • Ako krvavljenje ne staje na primenjenu th onda je indikovana operacija- uklanjanje materice-histerektomija. Mozete probati sa kapima protiv krvavljenja, Naproksen tbl, ali ste to verovatno vec probali bez efekta.Moguce je uraditi histeroskopsku resekcija endometrijuma ako je H-P nalaz benigan [BGD].