Poštovanje!Zanima me koliko Diklofen supzitorije od 50 mg,mogu pomoći u primarnoj dismenoreji?I šta bi vi preporučili u istoj situaciji koja je praćena jakim grčevima,povraćanjem,drhtavicom,vrućinom?

    Odgovoreno: 15. 12. 2007.
    • Najbolje je da probate- reakcija je individualna- po mom iskustvu efekat je odlican kod vecine pacijentkinja. Mozete probati sa obicnim aspirinom 2x1 dva dana pre ocekivanog ciklusa. Ukoliko ovo ne pomogne razgovarajte se svojim ginekologom o oralnoj kontracepciji (Yasmin) to ce 100% pomoci