Danas je moja supruga imala 3 pobačaj zbog citalomegalo virusa. Tražim svuda lek ali niko nema prave odgovore, zato Vas molim za pomoć, bilo šta što bi moglo da nam pomogne da ga se otarasimo. Ima veliki titar oko 150, bila je 2,5 meseca trudna i virus je bebu napao i stopirao sa napretkom tako da je ona duplo manja nego što bi trebala i stopirao otkucaje srca.
    Molim za bilo kakvu informaciju..
    Unapred hvala

    Odgovoreno: 20. 01. 2009.
    • Zao mi je specifican lek za bilo koju virusnu infekciju ne postoji. Vise od 80% populacije je prokuzeno CMV, ali u trudnoci moze doci do reinfekcije i ostecenja ploda. Jedini moguci nacin prevazilazenja problema je jacanje imuniteta i pomoc organizmu da se sam izbori [planina, more, zdrava hrana omega 3, protektin povremeno... ].