Imala sam trihomonijaza i jas i mog decka smo se lecili(flazil 5 tableti, vibramicin 7 dana i vaginalete flazil 10 dana). moi povtorni test bio negativan imala sam samo candida. zelim znati kako mog decko moze se proveriti dali trihomonasot je unisten, dali preku urinokultura, bris od lubrikant ili sta drugo.molim odgovorete mi kade da se obratimo.
    opet hvala.sve najlepse u ovom godini.ostanete najbolji i dalje.