Poštovani,
    koje opšte savete i preporuke biste dali paru koji uskoro planira da se potrudi da dobije dete?
    Hvala unapred

    Odgovoreno: 20. 01. 2009.
    • Nista posebno- njoj redovni ginekoloski pregled, kolposkopija i PA, VS, V+C bris i pretrage na genitalne mikoplazme i hlamidiju. Ako nesto nije u redu lecenje oba partnera. Takodje moze prekoncepciono da pije Folan 1 dn i da vodi zdrav zivot. Trudnoca po mogustvu kada nema virusnih infekcija- dakle prvi trimestar prolece leto. Za njega da voli svoju zenu.