Poštovani doktore,
    imam 29 godina, dvoje dece od 8 i 5 godina. Nikakve kontraceptivne pilule nisam koristila. Dojila sam prvo dete 5 meseci a drugo 9 meseci. Medjutim, sinoć sam posle tuširanja sasvim slučajno iz radoznalosti stisnula bradavice na dojkama, i pojavila mi se mala kapljica belog iscedka, nalik na mleko, ali dosta gusto i masnije. Pregledala sam sama pipanjem dojke i ništa nisam ustanovila.
    Šta može da bude uzrok tom iscedku i da li je to zabrinjavajuće? Kome bi trebalo ako je hitno da se obratim? Jako se plašim.