Poštovani doktore,
    već sam Vam par puta pisala, ali imam konstantan problem. Zašto mi prilikom svakog odnosa koža puca, ostaje krvava rana, zašto se toliko sa tim mučim, zašto mi je smanjena želja za sexom i smanjena vlažnost vagine? I kako sve to da vratim u vreme kad je sve bilo ok? Imam milion ZAŠTO!!!! Svi nalazi su mi besprekorni, da li je moguće da je do partnera, da mi on prenosi nešto što me iritira jer nam odnos prilično dugo traje, kako uopšte održati konstantnu vlažnost, a da nisu lubrikanti u pitanju? I kako se proverava prolaktin, da nije možda od toga, jer sam prestala da pijem Yasmin, a imam utisak da je sve krenulo nizbrdo kad sam počela njih da pijem? Samo želim da sve bude kao pre, a ne svesno da eskiviram odnose jer znam da će mi biti bolno? Da li je problem u meni?
    Hvala Vam najlepše na strpljenju, razumevanju i odgovoru.

    Odgovoreno: 15. 01. 2009.
    • Secam se da ste mi vise puta pisali i znam sta sam Vam odgovorio- a Vi to niste uradili- ja preko pisma nikako ne mogu da Vam pomognem. Uradite V+C bris, grupu sekreta, genitalne mikoplazme i hlamidiju, prolaktin [iz krvi] i tada mi se javite. Uzroci smanjene vlaznosti su najcesce infekcija i povisen prolaktin. Mislim i da sam Vam napisao sta da koriistite [herbalm i ovestin]. Kada uradite ove nalaze javite se.