Poštovani,
    Imam 19 godina i nevinost sam izgubila pre 2 nedelje, do sada mi je bila redovna mestruacija ali sada kasni punih 5 dana. Koristili smo kondom ali ja sam po prirodi VELIKI paničar....kupila sam test za trudnoću, babyrapid kojeg ću sutra da uradim...jako se bojim a dečko kaže da sačekam još malo.
    Sad ne znam šta da radim? Samo da napomenem da nešto ne verujem u te kućne testove....
    unapred zahvalna

    Odgovoreno: 15. 01. 2009.
    • Ako ste koristili kondom onda se ne sekirajte [naravno ako nije puko]. Kasnjenje moze da bude posledica stresa koje ste doziveli obzirom da je prvi put. Mozete uraditi test- vrlo su pouzdani- nema potrebe da cekate.