Porodila sam se 10. 11. 2008. Krvarenje je trajalo 20 dana i 01. 01. sam ponovo prokrvarila ali je to trajalo samo jedan dan i to veoma malo. Danas mi se ponovo to dogodilo ali je sada plus i sluzavo.
    Šta da radim?
    Hvala puno!

    Odgovoreno: 15. 01. 2009.
    • Ciklus ce Vam se uskoro vratiti u normalu. Ovo sto se sada desava posledica je oscilacija hormona pred vracanje u regularnost- nista opasno. Ako se nastavi i pojaca javite se gineklologu radi pregleda i UZ-ka.