Poštovanje doktore,
    U julu mesecu sam imala tzv.subklinički abortus u 6 nedelji trudnoće, medjutim u decembru opet zatrudnim i opet u 6 nedelji prokrvavim i doktor mi da utrogestan 100mg da pijem, pa da dodjem na kontrolu za 7 dana. Mislim da sam i ovaj put izgubila plod jer mi je obimno krvarenje. Zašto mi se ovo dešava, iako sam najosnovnije pretrage uradila (briseve vagine, ginekološke pretrage, hormone, urin) i sve je bilo ok.
    Šta da radim ako opet ostanem trudna?
    Tužna i zabrinuta čekam Vaš odgovor.
    Hvala.

    Odgovoreno: 15. 01. 2009.
    • Ne mora da znaci da ste izgubili plod [nema veze sto je krvavljenje po Vasoj proceni bilo obilno]. Na sajtu imate moj tekst "Ponovljeni spontani pobacaj" molim vas da ga procitate. Posetite svog lekara radi UZ-ka.