Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #19195

    U braku sam 2 godine i nemam djece. Radila sam pretrage kod ljekara, imala sam colpitis i pila sam hiramicin 7 dana. Muž je radio spermiogram nekoliko puta, dijagnoza smanjena pokretljivost spermatozoida (30%). Također ima i povećan broj leukocita pa pije antibiotike citeral 30 dana. Moje menstruacije su uvijek uredne i na vrijeme, i nikad nisam imala neke bolove.
    Zanima me da li je moguće sa ovakvom dijagnozom da ostanem u drugom stanju, jer muž i ja se trudimo već dvije godine i jako želimo imati djecu?

    Odgovoreno: 17. 01. 2009.
    • Vas problem u ovom trenutku je los spermogram supruga koji je najverovatnije posledica infekcije. Potrebno je kod njega leciti i izleciti infekciju sto ce dovesti do poboljsanja spermograma a samim tim i do rezultata [no za to je potrebno vreme]. On mora biti pod kontrolom urologa koji ce ako treba dati i lekove za poboljsanje spermograma.

Ostavite komentar


ZAKAZIVANJE 063/687-460