Poštovani,
    u braku sam već pola godine, do sada nisam ostajala u drugom stanju, i veoma sam zabrinuta. Moj suprug ima problema sa kondilomima, otklanjao ih je laserskim putem. Da li oni mogu da nam prave smetnju što se tiče trudnoće? Čuli smo da se isto tako i vraćaju bez obzira na njihovo otklanjanje. Ako nam možete reći šta bi trebao da koristi? I da li je mast MACIJA KANDŽA od ikakve koristi za kondilome?
    Unapred zahvalni.

    Odgovoreno: 14. 01. 2009.
    • Pola godine je kratak period da bi se reklo da imate problem. O problemima steriliteta u braku i protokolima ipitivanja procitajte u mom tekstu na sajtu: Sterilitet u braku. Kondilomi su stvar imuniteta i posledica virusne infekcije- a virus jos uvek niko nije uspeo da pobedi- tako da postoji mogucnost recidiva. Potrebno je da i Vi uradite kolpskopiju i PA pregled. Oni nisu prepreka trudnoci. O toj masti ne znam nista.