Da li je moguće da od upotrebe lactogyn kapsula imam još više peckanje na usminama....koristim ih tek tri dana, i svaki put kad ih popijem ubrzo osetim neko čudno peckanje ....?

    Odgovoreno: 12. 01. 2009.
    • Ne bi trebalo. Verovatno je da imate gljivicnu infekciju- mazite spolja Kansen kremu. Ako se peckanje nastavi onda prekinite- moguce je da ste alergicni na neku komponentu leka. Tri dana nije dovoljno da se ispolje efekti na gen. sistem.