Poštovanje,
    Zovem se Irma, imam 23.g. nisam udata i nisam nikad prije imala seksualne odnose. Naime, bolovi u grudima, posebno lijevoj osjećam zadnjih 4 mjeseca poslije i prije menstruanog ciklusa, koji je inače redovan. Bila sam na pregledu kod ginekologa koja pored svakog pregleda konstatuje da je sve uredu i da nemam razloga za bilo kakav strah jer je i ultrazvučni pregled uredu, porodično niko nije oboljevao ni od kakvih kancerogenih i dr.bolesti.
    Da li se možda radi o nekim hormonalnim promjenama, stresu ili????