Poštovani,
    hvala puno na dosadašnjim odgovorima, pa imam još jedno pitanje. Naime, na stidnim usnama mi se vremena na vreme pojavi mali gnojni prišt koji pukne. Da li me to treba brinuti? I šta da radim?
    Hvala unapred!

    Odgovoreno: 05. 01. 2009.
    • Ne treba brinuti- verovatno se radi o lokalnoj infekciji folikula dlake ili izvodnog kanala lojne zlezde. Vodite računa o "ispravnosti" sekreta [lečite kad je poremećen] i to je to. Kada se pojavi problem mažite ga Flogocidom 2x dnevno.