Poštovani,
    imam problem sa bolom u donjem delu stomaka tj. sa leve strane i to samo u zimskom periodu. Povremeno mi se pojavljuje i krvav sekret.
    Molim Vas da mi odgovorite šta je u pitanju.
    Unapred hvala

    Odgovoreno: 05. 01. 2009.
    • Odgovor na ovo pitanje je teško dati- potrebno je sagledati Vas sa 1.ginekološke strane [UZ, pregled, kolposkopija i PApa test]; 2. urološke strane [UZ bubrega]; 3. hirurške strane; 4. laboratorijske pretrage; Tek nakon navedenog može se posumnjati na koju stranu dalje treba ići.